ÃRÃNLER

Yeni BIOMEN Åampuan içeriÄinde saç ve saçlı derimize sayısız faydası olan, saç dökülmesine karÅı etkili geliÅtirilmiŠözel Enerji Elementleri ekstre bulunmaktadır. Bu özel ekstre her saç tipi için geliÅtirilen farklı bitkisel özler ve yaÄlar ile birleÅmektedir.

Geleneksel olarak tedavisi uygulanan elma sirkesi saçlı derideki pH dengesini düzenleyerek kepek oluÅumuna neden olan Malassezia bakterisinin üremesini engeller, derideki pullanmalara ve kabarmalara karÅı savunma mekanizması oluÅturulmasına yardımcı olur.

YeÅilçay

Nemlendirici ve dengeleyici özelliÄe sahip yeÅil çay, içeriÄindeki kateÅinler sayesinde saç dökülmesine karÅı etkilidir. Antioksidan özelliÄi ile saçı korur ve parlak görünmesini saÄlar.

Kafein

Canlandırıcı özelliÄe sahip kafein saç köklerini uyarır. Saçlı deride sirkülasyonu arttırarak saç dökülmesine karÅı etkilidir.

Kabak ÃekirdeÄi YaÄı

Hassas saç derisi bakımında etkili olan kabak çekirdeÄi yaÄının cildi nemlendirici ve koruyucu deÄeri yüksektir. Saçın ve saçlı derinin saÄlıklı olmasına yardımcı olur. Saç dökülmesine karÅı etkilidir.

Greyfurt

Arındırıcı ve ferahlatıcı etkiye sahip greyfurt vitamin ve mineral bakımından zengindir. Antioksidan özelliÄe sahiptir. Saçlı deride yaÄlanmayı azaltır. Saç köklerini ve tellerini güçlendirir.


Warning: fopen(cash/f96a6c761e6d2ae7906188987b475725.bio): failed to open stream: Permission denied in /home/bioment/public_html/CStop.php on line 16

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/bioment/public_html/CStop.php on line 17

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/bioment/public_html/CStop.php on line 18