ÜRÜNLER

Yeni BIOMEN şampuan içeriğinde saç ve saçlı derimize sayısız faydası olan, saç dökülmesine karşı etkili geliştirilmiş özel Enerji Elementleri ekstre bulunmaktadır. Bu özel ekstre her saç tipi için geliştirilen farklı bitkisel özler ve yağlar ile birleşmektedir.

Geleneksel olarak tedavisi uygulanan elma sirkesi saçlı derideki pH dengesini düzenleyerek kepek oluşumuna neden olan Malassezia bakterisinin üremesini engeller, derideki pullanmalara ve kabarmalara karşı savunma mekanizması oluşturulmasına yardımcı olur.

Yeşilçay

Nemlendirici ve dengeleyici özelliğe sahip yeşil çay, içeriğindeki kateşinler sayesinde saç dökülmesine karşı etkilidir. Antioksidan özelliği ile saçı korur ve parlak görünmesini sağlar.

Kafein

Canlandırıcı özelliğe sahip kafein saç köklerini uyarır. Saçlı deride sirkülasyonu arttırarak saç dökülmesine karşı etkilidir.

Kabak Çekirdeği Yağı

Hassas saç derisi bakımında etkili olan kabak çekirdeği yağının cildi nemlendirici ve koruyucu değeri yüksektir. Saçın ve saçlı derinin sağlıklı olmasına yardımcı olur. Saç dökülmesine karşı etkilidir.

Greyfurt

Arındırıcı ve ferahlatıcı etkiye sahip greyfurt vitamin ve mineral bakımından zengindir. Antioksidan özelliğe sahiptir. Saçlı deride yağlanmayı azaltır. Saç köklerini ve tellerini güçlendirir.